Auto Azerbaijan Başarıdan Başarıya Koşuyor

Başarıdan Başarıya Koşuyor

Hyundai Auto Azerbaycan için birçok açıdan oldukça başarılı bir yıl geçti. NAB Holding olarak yakından takip ettiğimiz Auto Azerbaijan bizleride gururlandırdı. Yılın ilk yarısında Bakü’de Badamdar ve Gençlik showroom’u ile teknik servisleri faaliyete geçti. Ardından, Mingeçevir ve Şeki’de iki yeni satış ve servis noktası daha devreye girdi ve Hyundai, Azerbaycan’daki en büyük bayi ağına sahip marka oldu.

Ekonomik krizin yan etkilerine rağmen, Hyundai Auto Azerbaycan, yıl boyu satış düzeyini ve servis kalitesini yükseltti ve bunu duyuran kampanyalar yaptı. Bunların arasında faizsiz kredi sağlayan “Faizler indi”, “Bahar Sevinci 1”, “Bahar Sevinci 2” ve “İkinci el arabalar için kredi” kampanyaları özellikle verimli oldu.

Başarılı satış yöntemleriyle HAA geçen yıla oranla pazar payını %2,5 artırırken, en çok otomobil satan bayii oldu. 3S (sale, service, spare parts) ilkesiyle hareket ederek, sadece Hyundai sahiplerine değil, potansiyel müşteri memnuniyetine de önem veren HAA, gerek iletişim, gerekse sponsorluklarla sürekli gündemde kalmasını sağlayan bir strateji izliyor.

HAA Zirvede
Tüm bu organizasyonlar HAA için müşteri güveni ve sadakati kazanma anlamına geliyor. Bunun yanında en iyi bayii, kriz süresince en iyi satış yapan temsilci, yedek parça ile aksesuarda en başarılı performans, en başarılı pazarlama ve reklam departmanı ödülleriyle, Uluslararası Servis Olimpiyatı’nda alınan altın madalyada da iletişim etkinliklerinin payı olsa gerek.

Sanatın Yanında
Spora olduğu kadar, sanata da destek veren HAA, Enver Aliyev ve genç ressamların eserlerinden oluşan iki albüm yayımladı.

Kazandıran Kampanyalar
Mart ayında Hyundai Fan Club üyeleri ve Svetofor radyo programı dinleyicileri ile düzenlenen Guba Olimpiyat Kompleksi gezisi sırasında, Azerbaycan’da ilk kez aynı markalı 60 kadar otomobilin katıldığı bir kervan oluştu. Guba Olimpiyat
Kompleksi’nde futbol oynayıp, ilginç yarışmalara katılan Hyundai kullanıcıları çeşitli hediyeler kazandı.

Bir başka ilgi çekici organizasyon da mart ve nisan aylarında Bakü’nün en geniş parkları olan Fevvareler ve Nerimanov’da düzenlenen Bahar Festivali’ydi. Binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen organizasyonda çeşitli yarışmalar düzenlendi, Hyundai standı önünde ücretsiz fotoğraf çekildi ve hediyesiz ayrılan olmadı.

Şampiyonu Kutluyoruz
Her yıl düzenlenen futbol liginin bu yıl ki kazananı, Hyundai Kupası Futbol Ligi’nin yeni şampiyonu GEA oldu.

Trafik Eğitimi

Yıllardır sürdürülen etkinlik kapsamında çocuklara trafik  ve otomotiv sektörü hakkında çeşitli bilgiler verildi.

NAB Holding A.Ş. - Copyright © 2018 - 2019.