NAB Holding iştiraki - Baku Electronics Lenkeran
NAB Holding iştiraki - Baku Electronics Lenkeran

“Baku Electronics” Lənkəranda!

Baku Electronics –Azerbaycan

 

Elektronik ve Beyaz eşya pazarında 15. mağazasını açarak kaliteli hizmet ve yaygın bayi ağı ile liderliğini sürdürmektedir. Lənkəran, Qala Khiyabani Caddesi’nde bulunan mağaza 500’den fazla ürünü müşterilerine sunuyor olacak. 52.000’den fazla Lənkəran sakinlerine hizmet veren mağazada 100’den fazla markalı elektronik ve ev ürünü sunulmaktadır. Değerli Lənkəran sakinlerini, bol miktarda indirim ve indirimli fiyatlar ile birlikte çeşitli kampanyalar bekliyor olacak.

Baku-Electronics-Lenkeran Mağaza Açılışı

Baku Electronics Hakkında

NAB Holding iştiraklerinden ve ülkenin en büyük elektronik mağazalarından biri olan Baku Electronics, 1994’ten beri faaliyet gösteriyor. 60’tan fazla denizaşırı markanın resmi distribütörü olan Baku Electronics, şu anda 6’sı Bakü’de, 15’i ise Sumgait, Shamkir, Guba, Ismayilli, Ganja, Mingachevir ve Lankaran’da. Mardakan, Shaki ve diğer bölgelerde yakında yeni mağazaların açılması bekleniyor.

Baku Electronics başta Samsung, Siemens, Bosch, Tefal, Sony, LG, Electrolux, Whirlpool, Moulinex, Canon olmak üzere daha birçok markanın münhasır ülke distribütörüdür. Baku Electronics’in Baku Service Company adı ile faaliyet gösteren A sınıfı servis standartlarına sahip bir de teknik servis ağı bulunmaktadır. Ülke genelinde yaygın servis ağıyla müşterilerine güvenilir satış sonrası hizmeti de sağlayan Baku Electronics, sunduğu yeniliklerle her geçen gün hizmet kalitesini arttırmaktadır.

Baku Electronics müşterilerine ek garanti imkanı, kredi olanakları, zengin ürün çeşidi, online satış ve mağazalarda ürünleri deneme imkanı sunarak sektördeki lider konumunu sağlamlaştırmaktadır.

NAB Holding A.Ş. - Copyright © 2018 - 2019.