Baku Electronics – 25. yılını müşterileri ile kutluyor.

NAB Holding iştiraklerinden Baku Electronics 25. Yıl kutlamaları kapsamında tüm ürünlerini özel bir kampanya ile duyurdu. Elektronik ve ev aletleri alanında Azerbaycanın lider tedarikçilerinden biri olan Baku Electronics her yıl olduğu gibi bu yılda 25. yıla özel kampanyalar sunuyor.


25.Yıl’a özel Nisan ayında Baku Electronics’deki tüm müşterilerine ön ödeme olmaksın 25 aylık taksitler ile istedikleri ürünü alabiliyor. Elbette 25 ay boyunca ödeme yapılarak bir çok ürüne sahip olabiliyorsunuz bunlardan bazıları akıllı telefon, dizüstü bilgisayar, TV seti veya buzdolabı gibi ürünlerden istediğinizi alabileceğiniz bu kampanyada müşterilerin ekonomik durumlarıda göz önünde bulundurulmuş ve fada sağlayacak bir kampanya düzenlenmiş.


Baku Electronics’in ilk mağazası 1994 yılında açılmış olup kısa zamanda bir çok elektronik son teknoloji ürününü kendi bünyesine kazandırmıştır. Elektronik perakendenin yanısıra çok geniş bir servis ağınıda müşteri memnuniyeti açısından kendi bünyesinde sürdürmektedir.

Baku Electronics

Ana Markalarından Bazıları

Samsung, LG, Bosch, Sony, Elma, Huawei, Tefal, Rowenta, Panasonic, Acer, Philips, Lenovo, Kenwood, Braun, Delonghi, VMF, Schaub Lorenz, Whirpool gibi dünya markalarının resmi distribütörüdür. 2018 yılında Bakü Elektronik, Narimanov bölgesindeki Hipermarket şubesi ile birlikte “Inshaatchilar” ve “Azadlig” şubelerinde yeni bir konsept ortaya koydu: Ev eşyaları. Bulaşık makineleri ve kristal, yatak takımları ve banyo aksesuarları, tavalar ve kazanlar, tek kelimeyle eviniz için her şey.

Baku Electronics Hakkında

Azerbaycan’da 50den fazla satış noktası ile 1994 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Her biri kendi alanında lider olan 80’den fazla dünya markası ile yaptığı anlaşmalar ile perakendecilik sektöründe halen lider konumundadır. Baku Electronics müşterilerine ek kredi olanakları ve zengin ürün çeşitliliği yanı sıra online satış ve geniş servis ağı sayesinde müşterilerine 4×4 hizmet vermektedir.

14 Baku Electronics Mağazası bulunmaktadır. Bunlardan 6 tanesi Bakü’de, diğerleri Sumgait, Şamkir, Guba, Ismayilli, Gence ve Mingachevir’de. 2019 yılında yeni şubelerin açılması planlanmaktadır. 19 Nisan’da Narimanov metro istasyonunun, toplam 3500 metrekarelik bir alana sahip üç katlı Bakü Elektronik hipermarketi açılışının yıldönümünü kutlayacağı belirtilmelidir. Sadece ülkedeki değil, aynı zamanda Kafkasya’daki en büyük elektronik ve beyaz eşya mağazalarından biridir.

NAB Holding A.Ş. - Copyright © 2018 - 2019.