NAB Holding İftar Etkinliği

NAB Holding Geleneksel İFTAR yemeği

Mübarek Ramazan ayı nedeniyle NAB Holding şirket merkezinde geleneksel olarak her yıl düzenlenen iftar programına Holding çalışanları ve aileleri katıldı. Çocukların da olduğu iftar yemeğinde bir de süpriz doğum günü gerçekleşti.

Düzenlenen iftar yemeğine Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi Nadir Eromi, Yönetim Kurulu Başkanı Behram Eromi,Yönetim Kurulu Üyesi Omid Eromi, Emir Eromi ve aileleri katıldı.

Biz bir aİleyiZ

Yönetim Kurulu Başkanı Behram Eromi, ” Ramazan, birliğin, beraberliğin ve dostluğun ön planda olması gereken bir aydır. Bu Ramazan ve takip eden günlerde de Ramazan ruhunu; sevgi, hoşgörü ve yardımlaşmayla sürdürerek Ramazanın değerlerini yaşadığımız ve yaşattığımız nice sağlıklı Ramazanlar dilerim ” diyerek konuşmasını tamamladı.

NAB Holding merkezinde düzenlenen iftar yemeğinde akranları ile biraraya gelen çocuklar bir de doğum günü süprizi ile karşılaşınca eğlenceli dakikalar yaşandı. Lezzetli yemekler eşliğinde hoş sohbetlerin gerçekleştiği iftar programına 120 kişi katıldı. Tasavvuf musikisi dinletileri ile devam eden iftar programının ardından hep birlikte fotoğraf çekilerek bir sonraki yıllara miras bırakıldı.

NAB Holding Doğum Günü
NAB Holding iftar (nuray,firdevs)
NAB. Behram Eromi, Amir Eromi, Nadir Eromi, Omid Eromi, Çalışanlar ve Aileleri
NAB Holding A.Ş. - Copyright © 2018 - 2019.