ZAFER BAYRAMIMIZIN 1. YIL DÖNÜMÜNÜ HEP BİRLİKTE KUTLADIK

 

Kuruluşundan bu yana 25 yılda pek çok özel güne şahit olan NAB Holding yatırımı Auto Azerbaijan’ın Bakü merkez şubesi, şimdiye kadarki en anlamlı buluşmaya geçtiğimiz 8 Kasım günü ev sahipliği yaptı. Tarihe geçecek şekilde sadece 44 günde 5 şehrin, 4 kasabanın ve 286 köyün 30 yıllık zulümden kurtarıldığı Karabağ Zaferi’nin ilk yıldönümü, tüm Auto Azerbaijan ekibinin katılımıyla kutlandı.

Azerbaycan’ın şanlı zaferi için bir araya gelinen bu özel günde, savaşa bizzat katılarak Karabağ zaferinde canlarını ortaya koyan çalışanlarımız Maqsud Məmmədli, Nadir Rəhimli ve Orxan Fətəliyev’ye tüm Azerbaycan halkı adına teşekkür plaketleri sunuldu.

Geçtiğimiz yıl 27 Eylül’de başlayan taarruz sadece 44 gün sürmüş ve 10 Kasım 2020’de Azerbaycan’ın mutlak zaferiyle sonuçlanmıştı. 10 Kasım tarihinin Türk dünyasının önderlerinden Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümüne gelmesi sebebiyle zafer günü, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından 8 Kasım olarak ilan edilmişti.

Behram Eromi

Yönetim Kurulu Başkanımız Behram Eromi, gazi ünvanı alan çalışanlarımıza vurgu yaptığı mesajında “Sizlerde bu cesaret, azim ve çalışkanlık varken üstesinden gelemeyeceğimiz zorluk yok” dedi.

Omid Eromi

NAB Holding Yönetim Kurulu Üyemiz Omid Eromi’nin açıklamasında “Tarihe geçen sadece 44 günde gelen zaferimiz değil, aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti ile Azerbaycan’ın kardeşliğidir” denildi.

NAB Holding A.Ş. - Copyright © 2018 - 2019.