Katlanabilir Samsung Telefonlar Baku Electronics’le Azerbaycan’da

Baku Electronics, temsilciliğini yaptığı çok sayıda lider markadan birinin daha yeni nesil ürünlerini Azerbaycan’da görücüye çıkardı: Samsung Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 akıllı telefonları. Samsung Z Fold3 ve Z Flip3 modelleri, tüm dünyada akıllı telefon pazarını kasıp kavuran katlanabilir ekran teknolojisine sahipler.

Evden veya uzaktan çalışma modellerinin hızla arttığı günümüzde akıllı telefonlar ofisin yerini tutuyor ve katlanabilir ekran teknolojisi kullanıcılara neredeyse mini bir dizüstü konforunu sunuyor. Galaxy Z Fold 3 işte tam da daha geniş ekrana ihtiyacı olanlar için tasarlandı. Z Fold3 ayrıca güçlü işlemcisiyle en zorlu dijital ihtiyaçlara cevap verebiliyor.

Samsung katlanabilir akıllı telefon serisinin diğer üyesi ZFlip3 ise kullanım kolaylığı için geliştirildi. Büyük ekran seven ama hareketli hayat tarzı içinde telefonunun çok yer kaplamasını istemeyenler için ideal seçenek olan ZFlip3, tek hareketle avuç içine sığabiliyor.

Omid Eromi
Omid Eromi

Baku Electronics’in ileri teknoloji ürünler pazarındaki atılımları hakkında düşüncelerini aldığımız Omid Eromi, Baku Electronics’in Azerbaycan’a en gelişmiş ürünleri tedarik etmek için gece gündüz çalıştığını belirterek şunları kaydetti:

“Dijitalleşme çağında pratiklik çok önemli. Artık saniyeler bile büyük farklar yaratabiliyor. Halkımıza sunduğumuz ileri teknoloji ürünlerle global rekabette profesyonellerimizin elini güçlendirmeye devam edeceğiz.”

NAB Holding A.Ş. - Copyright © 2018 - 2019.